Kamery przemysłowe

Zakres działalności » Kamery przemysłowe

Zajmujemy się profesjonalnym wdrażaniem rozwiązań, służących do monitoringu przedsiębiorstw oraz posesji prywatnych. Dostraczamy kamery renomowanych firm, wszelki niezbędny sprzęt oraz wymagane oprogramowanie do uruchomienia monitoringu. Wykonujemy także instalacje sieci komputerowych niezbędnych do dostraczenia usług monitoringu oraz transmisji wideo w sieci internet.

 

Stosujemy tylko sprawdzone i atestowane rozwiązania, które cechują się najwyższa jakością i niezawodnością. Proponujemy Państwu lokalne instalacje analogowe, systemy kamer IP oraz rozległe instalacje kamerowe oparte na systemach bezprzewodowych.

 

Instalowane przez  nas systemy umożliwiają zdalną obserwację i obsługę przez Internet, podgląd dostępny przez telefon komórkowy lub obraz przesyłany na telefony komórowe w postaci MMS. W zależności od potrzeb zastosowane kamery pozwalają na podgląd także w nocy.

Instalujemy zarówno małe systemy składające się z jednego rejestratora i kilku kamer oraz rozbudowane systemy na potrzeby szkół i firm.