Systemy alarmowe

Zakres działalności » Systemy alarmowe

  • http://www.ropam.com.pl/
    http://www.ropam.com.pl/

Instalujemy systemy alarmowe w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz w firmach.
W oparciu o nasze doświadczenie pomożemy Państwu wybrać i zainstalować odpowiedni system alarmowy stosowny do potrzeb i zasobności portfela. Zainstalujemy proste systemy majace zastosowanie np. w altanach, daczach jak i rozbudowane systemy stosowane w biurowcach i dużych firmach.


W ofercie posiadamy m. in. centrale alarmowe z możliwością sterowania SMS, z kontrolą temperatury pomieszczenia, z automatyką budynkową np. sterowanie piecem CO, roletami, bramami garażowymi, oświetleniem itp. Współpracujemy z firmami ochrony mienia w zakresie dozoru obiektów.

Potrafimy zarządzać systemami alarmowymi, udostępniać obraz z kamer, zarządzać rejestratorami, systemami automatyki domowej z wykorzystaniem urządzeń mobilnych opartych o systemy:

- Android

- MAC OS

 

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się systemy bezprzewodowe, które instalujemy w sytuacji gdzie nie ma możliwości ułożenia okablowania. W ofercie posiadamy systemy bezprzewodowe firmy Satel, Elmes i Jablotron.

 

Naszym klientom zapewniamy:

- bezpłatny dojazd i wizję lokalną,

- bezpłatną ocenę ryzyka i wykonanie kosztorysu,

- sprawny i profesjonalny montaż,

- gwarancję na sprzęt i wykonaną usługę,

- szkolenia użytkowników,

- obsługę posprzedażową, konserwację, przeglądy.

 

Nasze instalacje opieramy na na urządzeniach następujących producentów: Satel, Risco, Ropam, Jablotron, DSC, Inim, Elmes i wiele innych

 

Instalowane przez nas systemy objęte są 24-miesięczną gwarancją oraz całodobowym serwisem gwarancyjnym, a na podstawie oddzielnej umowy - serwisem pogwarancyjnym.