Domofony

Zakres działalności » Domofony

  • wieloabonamentowe
    wieloabonamentowe
  • jednoabonamentowe
    jednoabonamentowe

Instalujemy domofony i wideodomofony do domów jednorodzinnych oraz urządzenia domofonowe i wideodomofonowe do instalacji z wieloma abonentami. Nasza oferta obejmuje zarówno instalacje z jedną klatką schodową, jak i rozbudowane wieloklatkowe oraz wielobudynkowe systemy domofonowe. Wysoka jakość stosowanych urządzeń i odpowiednia ich konfiguracja przekłada się na skuteczność działania zainstalowanych systemów. Przy ich wyborze  kierujemy się możliwościami przyszłej rozbudowy, kompatybilnością z innymi urządzeniami, estetycznym wzornictwem oraz łatwością obsługi lokatorów.

 

Domofony analogowe najlepiej spełniają swoją funkcję w domach jedno lub dwurodzinnych lub małych biurach, gdzie ważniejsza jest dobra cena niż prostota instalacji systemu domofonowego. Domofon może być wyposażony w funkcję interkomu pomiędzy unifonami co umożiwia łatwiejszą komunikację między użytkownikami. System analogowy może być rozbudowany o dodatkowe funkcje takie jak, otwieranie elektrozaczepu za pomocą pilota, karty zliżeniowej Unique 125 kHz lub Mifare 13,56 MHz a nawet poprzez wysłanie wiadomości tekstowej SMS. Domofon jest najtańszym rozwiązaniem w przypadku zabezpieczenia wejścia do obiektu lub na jego teren.

 

W połączeniu z centralą telefoniczną istnieje możliwość zainstalowania bramofonu. Zaletą takiego rozwiązania jest mozliwość odebrania zgłoszenia z drzwi bądź bramy na dowolnym telefonie zainstalowanym w budynku lub po zastosownaniu odpowiedznich urzadzeń także na telefonie komórkowym.

 

Dostarczamy i instalujemy sprzęt najlepszych polskich i zagranicznych firm takich jak: Commax, Kenwei, Samsung, Urmet, Laskomex, Tesla Stropkov.